geo marientall

Tak to się zaczęło

Firma Geo Marientall działa na rynku od roku 2022, ale nasze doświadczenie jest o wiele większe i bogatsze

GEO MARIENTALL

Zaczynaliśmy w 1996 roku

Zaczynaliśmy już w roku 1996 jako jednoosobowa działalność gospodarcza zajmująca się montażem instalacji sanitarnych na małych budowach. W roku 2008 powstała spółka Marientall i od tej pory pracujemy na większych obiektach. Cztery lata później zaczęliśmy wykorzystywać technologię BIM, a w 2016 działalność firmy poszerzyliśmy o  wykonywanie usług w zakresie skanowanie za pomocą skanera 3D wewnątrz budynków. Pierwszy dron dołączył do naszego zespołu w 2018 roku. Umożliwiał on zbieranie danych na zewnątrz budynku. Dwa lata później wzbogaciliśmy się o dron ze skanerem laserowym typu lidar. Na wyposażeniu mamy też drona z kamerą termowizyjną. 

Zajęcie się branżą geodezji cyfrowej było naturalnym efektem naszych zainteresowań, potrzeby rozwoju i chęci czerpania satysfakcji zawodowej z naszej pracy

GEO MARIENTALL

Lubimy poniedziałki

I każdy inny dzień tygodnia, w którym możemy pracować. Firma Geo Marientall to owoc naszych zainteresowań, fascynacji oraz miłości do gadżetów i nowoczesnych technologii. Z zapartym tchem śledzimy nowinki techniczne, a korzystanie z nich w naszej pracy daje nam prawdziwą radość i frajdę. W dzieciństwie zapamiętale bawiliśmy się autkami zdalnie sterowanymi i puszczaliśmy latawce, a kiedy pojawiły się drony, poczuliśmy znowu te zapomniane dziecięce emocje. Dreszczyk emocji to jednak za mało, aby odnieść sukces w tak trudnej branży, jaką jest geodezja cyfrowa. Do naszej pracy solidnie się przygotowywaliśmy, zdobywając rzetelną wiedzę, doświadczenie i umiejętności zawodowe.

GEO MARIENTALL

Niezastąpiony dron

Wynalezienie dronów zrewolucjonizowało wiele branż. Podbiły nie tylko rynek i niebo, ale też nasze serca, dlatego postawiliśmy na naukę i postanowiliśmy poznać od podszewki ich możliwości, aby jak najskuteczniej wykorzystywać je w naszej pracy. Wiedzę o geodezji cyfrowej i obsłudze dronów czerpaliśmy na profesjonalnych kursach i warsztatach. Drony stały się pełnoprawnymi i niezastąpionymi członkami naszego zespołu, bez których nasza praca byłaby dużo trudniejsza, a jej efekty mniej spektakularne. Dzięki nim nie boimy się konkurencji i możemy odnosić sukcesy.  Pracujemy na terenie całej Polski. Naszymi klientami są kierownicy budów, administratorzy budynków i terenów, inwestorzy, archeolodzy, dendrolodzy i konserwatorzy zabytków.  Nasze drony spędziły w powietrzu już ponad tysiąc godzin  i są gotowe do kolejnych zadań.

 

NASZE MOTTO

Dronem szybciej

GEO MARIENTALL

Zawsze gotowi na dostarczanie informacji